tel./fax: +48 (22) 401 18 92| ul. Starzyńskiego 10, 03-456 Warszawa | Pn. - Pt. :9:00-21:00; Sb. :10:00-15:00; Nd. :10:00-14:00

KIM JESTEŚMY?

lek. wet. Beata Milewska-Ignacak

lek. wet. Beata Milewska-Ignacak

Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 1985 roku. W latach 1992-2010 związana z Kliniką Bemowo. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Sekcji Dermatologicznej. Współinicjatorka „Magazynu Weterynaryjnego”. Jest internistką, specjalizuje się w dermatologii i alergologii. W 1996 roku, jako pierwsza w Polsce, zaczęła wykorzystywać biorezonans w diagnostyce i terapii alergii.

Lecznica dla zwierząt Warszawa Praga Północ

lek. wet. Monika Żak

Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w roku 1990 na Wydziale Weterynarii SGGW-AR w Warszawie. Tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej uzyskała w roku 2003. W latach 1992-2010 związana z Kliniką Weterynaryjną Bemowo. Poza radiologią na co dzień zajmuje się również interną oraz chirurgią miękką. Członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

lek. wet. Ewa Adamska

lek. wet. Ewa Adamska

 Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Zajmuje się interną, chirurgią i anestezjologią psów i kotów. W kwietniu 2017 roku skończyła studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii małych zwierząt. Prywatnie posiadaczka dwóch cocker spanieli, miłośniczka górskich wędrówek i dobrej literatury.

lek. wet. Agnieszka Sobota

lek. wet. Agnieszka Sobota

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów.

dr n. wet. Katarzyna Jodkowska

dr n. wet. Katarzyna Jodkowska

Dr n. wet. Katarzyna Anna Jodkowska (1974) ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w kwietniu 1998. Obecnie pracuje w Katedrze Chorób Małych Zwierząt z Kliniką w Zakładzie Chirurgii i Anestezjologii Małych Zwierząt, oraz w kilku lecznicach weterynaryjnych w Warszawie. 

lek. wet. Marta Warzecha

lek. wet. Marta Warzecha

Absolwentka Warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2003r. Od 2009r. członek zarządu European Society of Veterinary Ophthalmology (ESVO) – Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów Weterynaryjnych. Specjalizuje się w okulistyce zarówno małych zwierząt jak i koni. 

lek. wet. Rafał Lengling

lek. wet. Rafał Lengling

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od 2012 roku pracownik Pracowni Diagnostyki Obrazowej Kliniki Małych Zwierząt SGGW. Od kilku lat prowadzi zajęcia ze studentami w zakresie radiodiagnostyki weterynaryjnej.

Obecnie w trakcie realizacji pracy doktorskiej w dziedzinie ultrasonografii. Prowadzi własną praktykę lekarsko- weterynaryjną w której konsultuje pacjentów z zakresu badań radiologicznych i ultrasonograficznych.

Lecznica dla zwierząt Warszawa Praga Północ

lek. wet. Paulina Kłosińska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2015r. W trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów UWM w Olsztynie. Autorka bloga weterynaryjnego Vet Passion. Od czasu studiów ściśle związana z kardiologią, wciąż podnosi swoje kwalifikacje w tym zakresie na licznych kursach i konferencjach. Swoje doświadczenie zdobywa w kilku warszawskich lecznicach weterynaryjnych. Poza kardiologią na co dzień zajmuje się również interną. Prywatnie właścicielka dwóch kotów, miłośniczka gór, wielbicielka trekkingu, każdą wolną chwilę spędzająca na szlakach i stokach.

dr n. wet. Przemysław Dziekan

dr n. wet. Przemysław Dziekan

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW zajmujący się chorobami wewnętrznymi psów i kotów, specjalizuje się w kardiologii.

Lecznica dla zwierząt Warszawa Praga Północ

lek. wet. Wojciech Kowalczyk

Specjalista chirurg, specjalizuje się w endoskopii weterynaryjnej od kilku lat. Ma doświadczenie poparte kilkuset wykonanymi zabiegami, jest autorem artykułów naukowych z tego zakresu oraz autorem i organizatorem szkoleń dotyczących gastroskopii i rynoskopii weterynaryjnej małych zwierząt.

gabinet weterynaryjny Warszawa Praga Północ

lek. wet. Mariusz Siedlicki

Absolwent Wydziału Weterynaryjnego warszawskiej SGGW z 2001 roku. Prowadzi szkolenia z zakresu diagnostyki obrazowej dla lekarzy weterynarii oraz zajęcia dydaktyczne dla studentów. Interesujący się fotografią, fascynat podróży i ciepłych krajów, miłośnik muzyki francuskiej i dobrego wina.

Weterynarz Warszawa Praga Północ

dr n. wet. Piotr Trębacz

Absolwent studium podyplomowego Chorób Psów i Kotów. W 2001 roku ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W styczniu 2012 roku obronił pracę doktorską, której tematem była nowa metoda chirurgicznego leczenia ropni gruczołu krokowego u psów. Od sześciu lat jest nauczycielem akademickim na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej. W pracy zawodowej zajmuje się wszystkimi zagadnieniami chirurgii miękkiej i ortopedii małych zwierząt.

Lecznica dla zwierząt Warszawa Praga Północ

mgr Magdalena Błaszkiewicz

Terapeuta w Ośrodku Wsparcia Psychicznego. Behawiorysta zwierzęcy. Posiada certyfikat COAPE. Przez wiele lat współpracowała z Kliniką Małych Zwierząt Bemowo jako asystent lekarza weterynarii. Zajmuje się terapią behawioralną psów i kotów.