tel./fax: +48 (22) 401 18 92| ul. Starzyńskiego 10, 03-456 Warszawa | Pn. - Pt. :9:00-21:00; Sb. :10:00-15:00; Nd. :10:00-14:00

KIM JESTEŚMY?

lek. wet. Ewa Adamska

lek. wet. Ewa Adamska

 Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Zajmuje się interną, chirurgią i anestezjologią psów i kotów. W kwietniu 2017 roku skończyła studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii małych zwierząt. Prywatnie posiadaczka dwóch cocker spanieli, miłośniczka górskich wędrówek i dobrej literatury.

dr n. wet. Andrzej Bereznowski

dr n. wet. Andrzej Bereznowski

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie i na co dzień wykładowca na tej uczelni. Od czasu studiów pasjonat chirurgii i ortopedii w której się specjalizuje.

Magdalena Błaszkiewicz

Magdalena Błaszkiewicz

Terapeuta w Ośrodku Wsparcia Psychicznego. Behawiorysta zwierzęcy. Posiada certyfikat COAPE. Przez wiele lat współpracowała z Kliniką Małych Zwierząt Bemowo jako asystent lekarza weterynarii. Zajmuje się terapią behawioralną psów i kotów.

dr n. wet. Przemysław Dziekan

dr n. wet. Przemysław Dziekan

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW zajmujący się chorobami wewnętrznymi psów i kotów, specjalizuje się w kardiologii.

dr n. wet. Katarzyna Jodkowska

dr n. wet. Katarzyna Jodkowska

Dr n. wet. Katarzyna Anna Jodkowska (1974) ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w kwietniu 1998. Obecnie pracuje w Katedrze Chorób Małych Zwierząt z Kliniką w Zakładzie Chirurgii i Anestezjologii Małych Zwierząt, oraz w kilku lecznicach weterynaryjnych w Warszawie. 

lek. wet. Wojciech Kowalczyk

lek. wet. Wojciech Kowalczyk

Specjalista chirurg, specjalizuje się w endoskopii weterynaryjnej od kilku lat. Ma doświadczenie poparte kilkuset wykonanymi zabiegami, jest autorem artykułów naukowych z tego zakresu oraz autorem i organizatorem szkoleń dotyczących gastroskopii i rynoskopii weterynaryjnej małych zwierząt.

lek. wet. Julia Koziczyńska

lek. wet. Julia Koziczyńska

Absolwentka WMW SGGW w roku 2009. Prywatnie posiadaczka 2 kotów. Marzy o posiadaniu konia, których jest wielką miłośniczką. Wolne chwile spędza najchętniej na łonie natury, pływając i spacerując. O tym, że chce zostać weterynarzem wiedziała od 12 roku życia.

lek. wet. Beata Milewska-Ignacak

lek. wet. Beata Milewska-Ignacak

Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 1985 roku. W latach 1992-2010 związana z Kliniką Bemowo. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Sekcji Dermatologicznej. Współinicjatorka „Magazynu Weterynaryjnego”. Jest internistką, specjalizuje się w dermatologii i alergologii. W 1996 roku, jako pierwsza w Polsce, zaczęła wykorzystywać biorezonans w diagnostyce i terapii alergii.

lek. wet. Magdalena Procyszyn

lek. wet. Magdalena Procyszyn

Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w roku 2009 na SGGW w Warszawie. Od czasów technikum weterynaryjnego współpracowała z Kliniką Weterynaryjną Bemowo, gdzie zainteresowała się nefrologią. Zajmuje się także chirurgią i anestezjologią. Specjalizuje się w chirurgii małych ssaków min. gryzoni, zajęczaków, fretek itp. Prywatnie dzieli życie z kotami, psami, szczurem i stadem wróbli na podwórku, jeździ na motocyklach, pływa na skuterach wodnych i podziwia sztukę Borisa Valejo.

lek. wet. Mariusz Siedlicki

lek. wet. Mariusz Siedlicki

Absolwent Wydziału Weterynaryjnego warszawskiej SGGW z 2001 roku. Prowadzi szkolenia z zakresu diagnostyki obrazowej dla lekarzy weterynarii oraz zajęcia dydaktyczne dla studentów. Interesujący się fotografią, fascynat podróży i ciepłych krajów, miłośnik muzyki francuskiej i dobrego wina.

lek. wet. Agnieszka Sobota

lek. wet. Agnieszka Sobota

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów.

dr n. wet. Piotr Trębacz

dr n. wet. Piotr Trębacz

Absolwent studium podyplomowego Chorób Psów i Kotów. W 2001 roku ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W styczniu 2012 roku obronił pracę doktorską, której tematem była nowa metoda chirurgicznego leczenia ropni gruczołu krokowego u psów. Od sześciu lat jest nauczycielem akademickim na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej. W pracy zawodowej zajmuje się wszystkimi zagadnieniami chirurgii miękkiej i ortopedii małych zwierząt.

lek. wet. Marta Warzecha

lek. wet. Marta Warzecha

Absolwentka Warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2003r. Od 2009r. członek zarządu European Society of Veterinary Ophthalmology (ESVO) – Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów Weterynaryjnych. Specjalizuje się w okulistyce zarówno małych zwierząt jak i koni. 

lek. wet. Monika Żak

lek. wet. Monika Żak

Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w roku 1990 na Wydziale Weterynarii SGGW-AR w Warszawie. Tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej uzyskała w roku 2003. W latach 1992-2010 związana z Kliniką Weterynaryjną Bemowo. Poza radiologią na co dzień zajmuje się również interną oraz chirurgią miękką. Członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.