tel./fax: +48 (22) 401 18 92| ul. Starzyńskiego 10, 03-456 Warszawa | Pn. - Pt. :9:00-21:00; Sb. :10:00-15:00; Nd. :10:00-14:00

dr n. wet. Katarzyna Jodkowska

Od początku kariery zawodowej zajmuje się stomatologią weterynaryjną. W czasie pracy w Katedrze Chirurgii Zwierząt również stomatologią koni i przeżuwaczy. Przez wiele lat współpracowała ze spacjalistyczą lecznicą dla gryzoni i królików. W chwili obecnej głównie zajmuje się stomatologią psów i kotów, ale leczy również skunksy, tchórzofretki, szopy i małpy. Tygodniowo przyjmuje kilkudziesięciu pacjentów stomatologicznych.

Autorka publikacji, prezentacji, rozdziałów książek i badań klinicznych z dziedziny stomatologii i biomateriałów stomatologicznych. Współorganizatorka edukacyjnej akcji Uśmiech Pupila. Prowadząca warsztaty stomatologiczne z ramienia Sekcji Stomatologii PSLWMZ, której jest przewodniczącą.


dr Beata Milewska – Ignacak

Od 20 lat specjalizuję się w dermatologii i alergologii. W połowie lat 90- tych zachorowałam na atopowe zapalenie skóry, wówczas zetknęłam się z metodą biorezonansu i udało się pokonać chorobę. Od tamtej pory wykorzystuję i doskonalę zastosowanie tej metody w leczeniu zwierząt. W ciągu 17 lat udało mi się pomóc kilkuset zwierzakom i ich właścicielom.


lek. wet. Marta Warzecha

Swoją przygodę z okulistyką rozpoczęła już na studiach pracując w Okulistycznej Przychodni Weterynaryjnej Jacka Garncarza, z którą związana jest do dziś. Po studiach podnosiła swoje kwalifikacje podczas licznych konferencji zagranicznych. Obecnie swoją wiedzę wykorzystuje konsultując przypadki okulistyczne w najlepszych warszawskich klinikach. Swoje doświadczenie wykorzystuje także w prowadzeniu wykładów dla lekarzy weterynarii i studentów oraz jako autorka artykułów z zakresu okulistyki weterynaryjnej.