tel./fax: +48 (22) 401 18 92| ul. Starzyńskiego 10, 03-456 Warszawa | Pn. - Pt. :9:00-21:00; Sb. :10:00-15:00; Nd. :10:00-14:00

KIM JESTEŚMY?

lek. wet. Beata Milewska - Ignacak

lek. wet. Beata Milewska - Ignacak

Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w 1985 roku. W latach 1992-2010 związana z Kliniką Bemowo. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Sekcji Dermatologicznej. Współinicjatorka „Magazynu Weterynaryjnego”. Jest internistką, specjalizuje się w dermatologii i alergologii. W 1996 roku, jako pierwsza w Polsce, zaczęła wykorzystywać biorezonans w diagnostyce i terapii alergii.

Lecznica dla zwierząt Warszawa Praga Północ

lek. wet. Monika Żak

Dyplom lekarza weterynarii uzyskała w roku 1990 na Wydziale Weterynarii SGGW-AR w Warszawie. Tytuł specjalisty radiologii weterynaryjnej uzyskała w roku 2003. W latach 1992-2010 związana z Kliniką Weterynaryjną Bemowo. Poza radiologią na co dzień zajmuje się również interną oraz chirurgią miękką. Członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

lek. wet. Ewa Adamska - Olech

lek. wet. Ewa Adamska - Olech

 Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Zajmuje się interną, chirurgią i anestezjologią psów i kotów. W kwietniu 2017 roku skończyła studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii małych zwierząt. Prywatnie posiadaczka dwóch cocker spanieli, miłośniczka górskich wędrówek i dobrej literatury.

lek. wet. Agnieszka Sobota

lek. wet. Agnieszka Sobota

Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów.

dr n. wet. Katarzyna Jodkowska

dr n. wet. Katarzyna Jodkowska

Dr n. wet. Katarzyna Anna Jodkowska (1974) ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w kwietniu 1998. Obecnie pracuje w Katedrze Chorób Małych Zwierząt z Kliniką w Zakładzie Chirurgii i Anestezjologii Małych Zwierząt, oraz w kilku lecznicach weterynaryjnych w Warszawie. 

lek. wet. Marta Warzecha

lek. wet. Marta Warzecha

Absolwentka Warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW z 2003r. Od 2009r. członek zarządu European Society of Veterinary Ophthalmology (ESVO) – Europejskiego Stowarzyszenia Okulistów Weterynaryjnych. Specjalizuje się w okulistyce zarówno małych zwierząt jak i koni. 

lek. wet. Rafał Lengling

lek. wet. Rafał Lengling

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od 2012 roku pracownik Pracowni Diagnostyki Obrazowej Kliniki Małych Zwierząt SGGW. Od kilku lat prowadzi zajęcia ze studentami w zakresie radiodiagnostyki weterynaryjnej.

Obecnie w trakcie realizacji pracy doktorskiej w dziedzinie ultrasonografii. Prowadzi własną praktykę lekarsko- weterynaryjną w której konsultuje pacjentów z zakresu badań radiologicznych i ultrasonograficznych.

Lecznica dla zwierząt Warszawa Praga Północ

lek. wet. Paulina Jankowska (Kłosińska)

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2015r. W trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów UWM w Olsztynie. Autorka bloga weterynaryjnego Vet Passion. Od czasu studiów ściśle związana z kardiologią, wciąż podnosi swoje kwalifikacje w tym zakresie na licznych kursach i konferencjach. Swoje doświadczenie zdobywa w kilku warszawskich lecznicach weterynaryjnych. Poza kardiologią na co dzień zajmuje się również interną. Prywatnie właścicielka dwóch kotów, miłośniczka gór, wielbicielka trekkingu, każdą wolną chwilę spędzająca na szlakach i stokach.

gabinet weterynaryjny Warszawa Praga Północ

lek. wet. Dorota Będkowska

lek. wet. Dorota Będkowska - absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie (1985 r.). Tytuł Specjalisty chorób psów i kotów uzyskałam w 2004 r. Moją pasją są koty, leczę je od zawsze . Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc  wielokrotnie i stale  w konferencjach, sympozjach, czy webinariach. Posiadam 2 psy, 2 koty i żółwia, lubię dobrą literaturę, czas spędzany w gronie przyjaciół oraz podróże.

Lecznica dla zwierząt Warszawa Praga Północ

lek. wet. Wojciech Kowalczyk

Specjalista chirurg, specjalizuje się w endoskopii weterynaryjnej od kilku lat. Ma doświadczenie poparte kilkuset wykonanymi zabiegami, jest autorem artykułów naukowych z tego zakresu oraz autorem i organizatorem szkoleń dotyczących gastroskopii i rynoskopii weterynaryjnej małych zwierząt.

Lecznica dla zwierząt Warszawa Praga Północ

mgr Magdalena Błaszkiewicz

Terapeuta w Ośrodku Wsparcia Psychicznego. Behawiorysta zwierzęcy. Posiada certyfikat COAPE. Przez wiele lat współpracowała z Kliniką Małych Zwierząt Bemowo jako asystent lekarza weterynarii. Zajmuje się terapią behawioralną psów i kotów.